Menu Zamknij

Nasze prezentacje

Prezentacje przygotowane przez pracowników Poradni

Zapraszamy do wysłuchania wykładu  Agnieszki Justyny Zaremby „Rola dorosłych w życiu nastolatka” wygłoszonego w Warszawskiego Tygodnia Zdrowia Psychicznego link

Nastolatek (11-18l) – funkcjonowanie psychiczne i wyzwania rozwojowe. Prezentacja przygotowanan dla rodziców nastolatków, korzystających z pomocy  Poradni.

Czego nastolatek potrzebuje od dorosłego – nauczyciel bibliotekarz jako mentor i przewodnik. Prezentacje na konferencjach dla nauczycieli -bibliotekarzy organizowanych przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzka im. KEN w Warszawie:

Uczeń z ADHD w gimnazjum – systemowe wsparcie ucznia na terenie szkoły Prezentacja na konferencji „Uczeń z zaburzeniami psychicznymi w szkole-jak sobie radzić” organizowanej przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy: 

Uczniowie młodsi (6-10 lat)- funkcjonowanie psychiczne i wyzwania rozwojowe

6-latek w bibliotece szkolnej – rola nauczyciela bibliotekarza we wspomaganiu adaptacji najmłodszych uczniów. Prezentacje na konferencjach dla nauczycieli -bibliotekarzy organizowanych przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzka im. KEN w Warszawie:

Rodzice kierowani przez sąd – najlepiej rokujące formy pomocy psychologicznejprezentacja dla sądów rodzinnych.

Call Now Button Skip to content