Menu Zamknij

Dla dzieci i rodziców na czas epidemii

Na tej stronie będziemy umieszczać przydatne linki do artykułów, stron itd, które pomogą spokojniej radzić sobie w tym trudnym czasie.

Portale edukacyjne z których można korzystać do wspierania nauki oraz do rozwijającej zabawy.

Zdalne lekcjeplatforma do realizowania zdalnego nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej

Poradnik Ministerstwa Edukacji Narodowej „kształcenie na odległość” dla na nauczycieli, dyrektorów, uczniów i rodziców. Między innymi o tym jakie są zalecenia dla nauczycieli w związku z nauką na odległość, jak realizować podstawę programową w warunkach domowych, jak zwiększyć efektywność zdalnej nauki, w jaki sposób zaplanować czas dziecka w domu oraz z jakich narzędzi i materiałów korzystać.

Aktualności n.t. egzaminów, Egzaminy próbne, Zbiory zadań dla maturzystów i ósmoklasistówstrona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

Film o koronawirusie dla dzieci – w prosty i przystępny sposób wyjaśnia dzieciom co to jest koronawirus, zakażenie i pandemia, dlaczego nie można wychodzić z domu i trzeba często myć ręce oraz jak radzić sobie z emocjami związanymi z sytuacją.

Książeczka on-line o koronawirusie – raczej dla młodszych dzieci. Pomaga zrozumieć dlaczego trzeba myć ręce, dlaczego nie można wychodzić na plac zabaw itd

Call Now Button
Skip to content